Ние им помагаме на светот расте од 1983 година

за нас

НАШИТЕ вистинска посветеност достигнува подалеку гас и нафтената компанија.

Lorem ipsum бол седат Амет, consectetur adipisicing Елит, сед се eiusmod tempor incididunt ут labore et Долоре magna aliqua. Ut Enim реклама човече veniam.

FASTPCBA технологија копродукции, Ltd е професионална производител на ПХБ во Кина, Шенжен. Со 14 години на развој, FASPCBA претвора во прва класа производителот на ИЧР PCB, со производствен капацитет од 35.000 квадратни метри. FASTPCBA е обезбедување на висок квалитет на голи ПХБ и PCB собранието на услуги, вклучувајќи компоненти извори, тест функција, Conformal слој и комплетна собранието за клиенти од целиот свет.

Ако ви треба индустриски решение ... Ние сме достапни за вас

Ние обезбеди иновативни решенија за одржлив напредок. Нашиот професионален тим работи на тоа да се зголеми ефикасноста на продуктивноста и трошоците на пазарот

Контактирајте не
20180428105317_5019
20180428105343_0105
20180428105405_7375
20180428105432_8015
20180428105455_0555
20180428105517_5075
20180428105538_7075
20180428105647_9977

WhatsApp Online Chat !