Ние им помагаме на светот расте од 1983 година

Контактирајте не

FASTPCBA технологија копродукции, ООД 

адреса

3 / F, Bldg. 1, 18-1 Yuquan Исток Rd., Yulv Село, Gongming Св, Guangming Нов округ, Шенжен Гуангдонг Кина

Е-пошта

телефон

0755-26978877

13418481618 

 

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота 10ч 2 часот попладне за да се

Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?WhatsApp Online Chat !