Ne të ndihmuar bota në rritje që nga viti 1983

Rreth nesh

ANGAZHIMI YNË REAL arrin përtej Gas & Oil Company.

Lorem ipsum pikëllim ulem Amet, consectetur adipisicing elit, sed e eiusmod tempor ut incididunt Labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam.

FASTPCBA Teknologjia Co, Ltd, është një prodhues profesional PCB në Kinë, Shenzhen. Me 14 vjet të zhvillimit, FASPCBA kthehet në një prodhues të klasit të parë të HDI PCB, me kapacitet të prodhimit të 35.000 metra katrore. FASTPCBA është duke siguruar cilësi të lartë të shërbimit të zhveshur PCB dhe PCB kuvendit, duke përfshirë komponentët ndihmuese, test funksion, Veshje conformal dhe kuvendit të plotë për klientët në të gjithë botën.

Nëse keni nevojë për zgjidhje industriale ... Ne jemi në dispozicion për ty

Ne ofrojmë zgjidhje të reja për përparim të qëndrueshëm. Ekipi ynë profesional punon për të rritur produktivitetin dhe kosto efektivitetit në treg

Na kontaktoni
20180428105317_5019
20180428105343_0105
20180428105405_7375
20180428105432_8015
20180428105455_0555
20180428105517_5075
20180428105538_7075
20180428105647_9977

WhatsApp Online Chat !