Ne të ndihmuar bota në rritje që nga viti 1983

fabrikuar

Kuvendi PCB

ltem parametër vërejtje
Linja minimal ndarje (mil) 3/3 Mbaruar me trashësi bakri: 0.5oz
gjerësia minimale unazë (mil) Mbi vrimë (Via Hole) 3mil 3mil (lc Hole) 3mil  
Min Aperture Plate thicknessBoard Trashësia <2.0mm0.2mm Plate thicknessBoard Trashësia <1.2mm0.1mm

Plate thicknessBoard Trashësia ≤ 2.0mmThick diametër

Max Plate Trashësia Single, bordi i dyfishtë Multilayer 8.0mm Board8.0mm  
Trashësia minimale Single, bordi double Katër-shtresa Board0.2mm

Gjashtë-layer board0.4mm

Tetë-layer Board 10-Layer Board0.6mm

 
madhësia maksimale Single, bordi i dyfishtë Multilayer 600 * 1100mm Board600 * 1100mm  
Numri maksimal i shtresave 46 Floors  
lidhës Gjelbër Oil Window (MIL) 2/4
Gjelbër Oil Bridge (MIL) 4 Ngjyra: e bardhë,
e zezë, blu, jeshile, të verdhë, të kuqe, etj
 
karakter Min linjë width (mil) 5/8
Ngjyra: e bardhë, e verdhë, e zezë, etj
 
Veshje Sipërfaqja Spërkatje kallaj, electroplating nikel / ari, kimik nikel / ari, ulje kallaj, ulje argjend, anti-oksidimi, spërkatje plumbin e pastër, etj  
lloj pjatë FR4, pjatë frekuencë të lartë, PTFE, bazë alumini, baza bakri, copperfoil trashë, materialet halogjene pa, Arlin, Rogers, Cem-1, cem-3 shtyp përziera dielektrike, pjatë fleksibel, e butë dhe pjatë fort lidhjes  

Proceset manufa cturingWhatsApp Online Chat !