Siguria dhe Mbrojtja Soft bord - China Fastpcba Teknologji
Ne të ndihmuar bota në rritje që nga viti 1983

bordi Siguria dhe Mbrojtja Soft

Përshkrim i shkurtër:

FASTPCBA Teknologjia Co, Ltd, është një prodhues profesional PCB në Kinë, Shenzhen. Me 14 vjet të zhvillimit, FASPCBA kthehet në një prodhues të klasit të parë të HDI PCB, me kapacitet të prodhimit të 35.000 metra katrore. FASTPCBA është duke siguruar cilësi të lartë të shërbimit të zhveshur PCB dhe PCB kuvendit, duke përfshirë komponentët ndihmuese, test funksion, Veshje conformal dhe kuvendit të plotë për klientët në të gjithë botën. Strategjia agresive jonë e biznesit na mundëson për të ofruar shërbime të larta konkurruese për tonë ...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  fabrikë

  FASTPCBA Teknologjia Co, Ltd, është një prodhues profesional PCB në Kinë, Shenzhen. Me 14 vjet të zhvillimit, FASPCBA kthehet në një prodhues të klasit të parë të HDI PCB, me kapacitet të prodhimit të 35.000 metra katrore. FASTPCBA është duke siguruar cilësi të lartë të shërbimit të zhveshur PCB dhe PCB kuvendit, duke përfshirë komponentët ndihmuese, test funksion, Veshje conformal dhe kuvendit të plotë për klientët në të gjithë botën.
  Strategjia agresive jonë e biznesit na mundëson për të ofruar shërbime të larta konkurruese për të ndryshme, bazën tonë konkurruese të konsumatorëve. Përmes kësaj strategjie, ne jemi në gjendje për të bërë të shpejtë, vendime fleksibile në përgjigje të ndryshimit të kushteve të tregut dhe për të krijuar vlerën më të madhe dhe përfitime për konsumatorët.
  Sa për Shërbimin, ne të sigurojë 7days 24hours on-line profesionale Pre-shitje, shitjen dhe pas shitjes shërbimi për të zgjidhur ndonjë pyetje në lidhje me rendit. Çdo herë, çdo kërkesë do të merrni përgjigje të shpejtë nga stafi të trajnuar mirë dhe miqësore tonë mbështetje.
  Tregu ynë kryesor është Evropë, Veriut SHBA, Australi, Amerikën e Jugut dhe Azi. Ne do të vënë më shumë përpjekje për të ndërtuar lidhje me më shumë konsumatorët në më shumë këtë zonë. Të gjithë ne duam të bëjmë, është të lidhë botën me produktet tona, për të ndarë vlerën, Happyness dhe arritje me klientët më shumë.

  ekip

  artikull

  Përshkrim

  aftësi

  Sercive

  PCB dhe SMT kuvendit me një shërbim

  material

  materialet petëzuar

  FR4, të lartë TG FR4, frekuencë të lartë, shap, FPC

  prerja bordit

  Numri i shtresave

  1-48

  Min.thickness për shtresat e brendshme

  (Trashësi Cu përjashtohen)

  0.003 "(0.07mm)

  Trashësia Board

  standard

  (0.1-4mm ± 10%),

  Min.

  Single / dyfishtë: 0.008 ± 0.004 "

  4layer: 0.01 ± 0.008 "

  8layer: 0.01 ± 0.008 "

  Hark dhe kthesë

  <7/1000

  pesha e bakrit

  pesha e jashtme Cu

  0,5-4 0Z

  Pesha Inner Cu

  0,5-3 0Z

  shpim

  madhësia Min

  0.0078 "(0.2mm)

  devijimi Drill

  ± 0.002 "(0.05mm)

  toleranca vrimë PTH

  ± 0.002 "(0.005mm)

  toleranca NPTH vrimë

  ± 0.002 "(0.005mm)

  lidhës maskë

  Ngjyrë

  Jeshile, e bardhë, e zezë, e kuqe, blu ...

  Min lidhës maskë clearanace

  0.003 "(0.07mm)

  Trashësia

  (0.012 * 0.017mm)

  silkscreen

  Ngjyrë

  bardhë, e zezë, të verdhë, blu ...

  madhësia Min

  0.006 "(0.15mm)

  E-test

  funksion Test

  100% testi funksional

  PCBA Testing

  X-ray, AOI Test, test funksional

  Komponenti ndihmuese

  po

  certifikatë

  IATF16949, ISO9001

  Koha e dërgimit:

  PCB

  3-12days

  PCBA

  8-20days

  Toleranca e PCB

  ± 5%

  Max madhësia e bordit finishit

  450 * 450mm

  moq

  NO moq (1pcs)

  Përfundojë sipërfaqe

  Hasl, Enig, zhytje argjendi, zhytje kallaj, OSP ...

  skicë PCB

  Square, rrethi, parregullt (me jigs)

  paketë

  QFN, BGA, SSOP, PLCC, LGA

  Nën-kuvendi

  Plastike, metal, ekran

   

  12 13 1415 16

  17 18 20 na kontaktoni

  Q1: Çfarë shërbimi keni?
  FASTPCBA: Ne ofrojmë zgjidhje gardian duke përfshirë trillim PCB, SMT, injeksion plastike dhe metalike, kuvendin e fundit, testimin dhe shërbim tjetër të vlerës së shtuar.
   
  Q2:What are the main products of your PCB/PCBA services?
  FASTPCBA: Shërbime PCB / PCBA janë kryesisht për industritë, duke përfshirë Mjekësore, Automobilistikë, komunikim.
   
  Q3:Is FASTPCBA a factory or trade company?
  FASTPCBA: FASTPCBA is a factory with PCB factory located in China

  Q4: A mund të inspektuar cilësinë gjatë prodhimit?
  FASTPCBA: Po, ne jemi të hapur dhe transparente në çdo proces të prodhimit me asgjë për të fshehur. Ne i mirëpresim të konsumatorëve të inspektuar procesin tonë të prodhimit dhe kontrolloni në shtëpi.
   
  Q5:How can we ensure our information should not let third party to see our design?
  FASTPCBA: Ne jemi të gatshëm për të nënshkruar NDA efekt krah konsumatorëve ligjit vendor dhe premtuese për të mbajtur të dhënat e konsumatorëve në nivel të lartë konfidenciale.
   
  Q6:What files required to get quotation from you?
  FASTPCBA: Për citat PCB, ju lutemi të japin të dhënat Gerber / fotografi dhe tregues të kërkesave teknike të lidhura, si dhe ndonjë kërkesë të veçantë në qoftë se ju keni.
   
  Për kuotim PCBA, ju lutem të sigurojë Gerber të dhënave / fotografi dhe gjithashtu BOM (Bill e materialeve), dhe në qoftë se keni nevojë për të na për të bërë testin funksion, ju lutem të sigurojë udhëzim testi / procedurës.
   
  Q7:What is standard delivery term?
  FASTPCBA: Kushtet për dorëzim të EXW, FCA, FOB, DDU etj janë të gjitha në dispozicion në bazë të çdo kuotë.
   
  Q8:How long does it take for PCB quote?
  FASTPCBA: Normalisht 24 orë në 48 orë sa më shpejt që të marrin inxhinier brendshëm vlerësojnë konfirmim.
   
  Q9:Do you have any minimum order quantity (MOQ) requirement?
  FASTPCBA: Jo, nuk kemi kërkesë moq, ne mund të mbështesim projektet tuaja duke filluar nga prototipa të prodhimeve masive.

   


 • Previous:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat !